Ελλάδα

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις – Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

17:25
Συνέντευξη Τύπου (Ζ)

COSMOTE SPORT 2 HD

18:00

UEFA Champions League Show 2019-20 (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

19:55
UEFA Champions League 2019-20 – Λεπτό προς Λεπτό (Ζ)

COSMOTE SPORT 1 HD

Ποδόσφαιρο: Ίντερ – Σλάβια Πράγας (Ζ)
COSMOTE SPORT 4 HD

Ποδόσφαιρο: Λιόν – Ζενίτ (Ζ)
COSMOTE SPORT 5 HD

22:00
Ποδόσφαιρο: Ντόρτμουντ – Μπαρτσελόνα (Ζ)
COSMOTE SPORT 2 HD

UEFA Champions League 2019-20 – Λεπτό προς Λεπτό (Ζ)
COSMOTE SPORT 1 HD

Ποδόσφαιρο: Νάπολι – Λίβερπουλ (Ζ)
COSMOTE SPORT 3 HD

Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Βαλένθια (Ζ)
COSMOTE SPORT 6 HD

Ποδόσφαιρο: Μπενφίκα – Λειψία (Ζ)
COSMOTE SPORT 7 HD

Ποδόσφαιρο: Άγιαξ – Λιλ (Ζ)
COSMOTE SPORT 8 HD

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ (E)
14:45 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (E)
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΜΙΚΣ (E)
17:00 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
18:45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
19:45 ΤΑ ΣΙΝΕMA ΤΟΥ KOΣΜΟΥ (E)
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΑ ΧΑΪΔΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ (E)
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΑ ΤΡΟΛΣ
01:20 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΜΙΚΣ (E)
02:05 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
03:05 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΑ ΤΡΟΛΣ (E)
03:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (E)
04:50 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (E)
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ

07:00 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ (E)
07:30 OLD TOM (E)
08:00 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
09:00 Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΟΙΗΜΑΤΟΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
09:30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (E)
10:00 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΚΟΜΙΚΣ (E)
11:00 ΙΔΙΟΦΥΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (E)
12:00 ΟΙ ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
13:30 Η ΓΟΥΑΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ (E)
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ (E)
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (E)
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Β' ΚΥΚΛΟΣ (E)
17:45 ΑΜΑΡΤΩΛΑ ΝΙΑΤΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ – Γ ΚΥΚΛΟΣ (Α ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Ζ΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
22:00 TRUE DETECTIVE – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
23:00 ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ – ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ
01:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ – Γ ΚΥΚΛΟΣ (E) (E)
01:45 TRUE DETECTIVE – Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (E)
02:45 ΟΙ ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ) (E)
04:15 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Β' ΚΥΚΛΟΣ (E)


  

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα – 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Captain Phillips
00:30 The Equalizer
03:15 Κάρμα (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 7ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Shopping Star
17:30 Elif – 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Greece's Next Top Model 2
23:15 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) – 17ος Κύκλος
01:15 NCIS – 13ος Κύκλος
03:15 Human Target – 1ος Κύκλος
06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
07:30 Η Μικρή Γιατρός: Νοσοκομείο Παιχνιδιών (Doc McStuffins: Toy Hospital)
08:00 Happy Day Στον Alpha
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Έλα Ν' Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
15:00 Το Σόι Σου, I (Ε)
15:40 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
16:30 Αστέρια Στην Άμμο
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Πάνω Κάτω
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου ΙV
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
21:50 Έρωτας Μετά
23:40 Grey's Anatomy, XIΙ
01:30 Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
02:30 Αληθινοί Έρωτες, ΙΙ (Ε)
03:20 Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
04:00 Πάνω Κάτω (Ε)
04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:10 Για Πάντα Φίλες, IΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:55 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 8 Λέξεις (Ε)
16:40 Ο Φτερωτός Θεός
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:45 Guess My Age
18:45 Boom
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 8 Λέξεις
23:00 Guess My Age (Ε)
00:00 Boom (Ε)
01:00 Deadly Women
02:00 8 Λέξεις (Ε)
03:45 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
05:15 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα

06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
14:00 Santa Diabla (Ε)
15:00 Santa Diabla
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 La Patrona
18:00 Mistresses
19:00 Devious Maids
20:00 Chicago Fire
21:00 Castle
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Chicago P.D. (Ε)
23:00 Chicago P.D.
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
02:00 Mistresses (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
04:00 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
16:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:55 Open News Στη Νοηματική
17:10 Μην Είδατε Τον Παναή
18:55 Open News
20:00 Δυναστεία – 1ος Κύκλος
21:00 Destruction Los Angeles
23:00 Η Απόδραση (Everly)
00:45 Criminal Minds – 5ος Κύκλος
01:45 Criminal Minds – 5ος Κύκλος
02:45 Δυναστεία – 1ος Κύκλος
03:45 Μαλένα (Malena)
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30

06:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ (E)
07:00 HELLAS ΠΑΝΤΟΥ (E)
08:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
09:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ (E)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ (E)
16:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ (E)
16:30 ΣΥΝ
18:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
18:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19:00 ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ (E)
20:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ (E)
21:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ (E)
21:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΡΑΜΑΣ 2019
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΗ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
23:00 BULLETS
00:00 ONE DOLLAR (E)
01:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (E) (E)
02:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (E) (E)
04:00 ΣΥΝ (E) (E)
05:30 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ (E) (E)
06:00 ΑΠΟ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΣΤΟ ΙΡΑΝ: ΔΙΑΣΧΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΣΥΝΟΡΑ (E)

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 DRAKE AND JOSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 ΝΤΟΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΡΙΑ
09:30 EVERYTHING'S ROSIE
10:00 Η ΚΙΒΑ ΜΠΟΡΕΙ
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13:00 ΑΒΑΤΑΡ
13:30 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΡΑ
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 KUU KUU HARAJUKU
16:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 ΔΥΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΓΟΝΕΙΣ
23:30 DRAKE AND JOSH
00:00 DRAKE AND JOSH
00:30 VICTORIOUS
01:00 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:25 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
01:50 THE THUNDERMANS
02:15 THE THUNDERMANS
02:40 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:05 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
03:30 HUNTER STREET
03:55 HUNTER STREET
04:20 BIG TIME RUSH
04:45 BIG TIME RUSH
05:10 TRUE JACKSON
05:35 TRUE JACKSON
06:00 DRAKE AND JOSH

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
22:00 ΜΑΗΣ ΤΟΥ '68 – 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
23:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΔΙΑΛΟΓΟΙ
00:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ (E)
00:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ (E)
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Δημοφιλέστερα

To Top