Ελλάδα

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις – Προτάσεις για το Netflix – Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

11:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2019 ATP Masters 1000 Rolex Shangai

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Έρλανγκεν – Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga 2019 – 2020

14:55 Eurosport 2
Τελικός Τένις, Ζβέρεφ – Μεντβέντεφ

15:00 ΕΡΤ3
Τρίκαλα AO – Ολυμπιακός Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Καζακστάν – Βέλγιο Euro 2020 – Προκριματικά

16:30 Eurosport 2
Παρίσι – Τουρ Ποδηλασία

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Μπάντιρμα – Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League 2019-20

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Τσέλιε Πιβοβάρνα VELUX EHF Champions League 2019-20

18:00 ΕΡΤ Sports HD
ΑΕΛ – Άρης Basket League 2019-20

18:50 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Προμηθέας Πάτρας EKO Basket League 2019-20

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ουγγαρία – Αζερμπαϊτζάν Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Σκωτία – Σαν Μαρίνο Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Κύπρος – Ρωσία Euro 2020 – Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λευκορωσία – Ολλανδία Euro 2020 – Προκριματικά

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα – Βαλένθια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020

20:00 Eurosport 2
ISL, Νάπολη Κολύμβηση

20:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

21:00 Novasports 1HD
Ελλάδα – Μεξικό Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Σλοβενία – Αυστρία Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Εσθονία – Γερμανία Euro 2020 – Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ουαλία – Κροατία Euro 2020 – Προκριματικά

21:50 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

22:00 Novasports 1HD
Αγγλία – Αργεντινή Ποδόσφαιρο

23:00 Novasports 1HD
Βραζιλία – Κολομβία Ποδόσφαιρο

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING WITH YOURSELF
18/10/19

ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΝΤΙΟΝ
RAISING DION
4/10/19

RHYTHM + FLOW
RHYTHM + FLOW
9/10/19

PRANK ENCOUNTERS: ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
PRANK ENCOUNTERS
25/10/19

ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ
HAUNTED: SEASON 2
11/10/19

INSATIABLE
ΑΧΟΡΤΑΓΟ ΔΙΔΥΜΟ
Σεζόν 2
11/10/19

BABY
BABY
Σεζόν 2
18/10/19

LA CASA DE LAS FLORES
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
Σεζόν 2
18/10/19

POSE
ΠΟΖΑ
Σεζόν 2
30/10/19

Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΟΜΙΝΣΚΙ
THE KOMINSKY METHOD
Σεζόν 2
25/10/19

BIG MOUTH
BIG MOUTH
Σεζόν 3
4/10/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΤΟ ΞΕΠΛΥΜΑ
THE LAUNDROMAT
18/10/19

ΤΡΑΥΜΑΤΑ
WOUNDS
ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ

ΚΡΟΤΑΛΙΑΣ
RATTLESNAKE
25/10/19

EL CAMINO: ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ BREAKING BAD
EL CAMINO: A BREAKING BAD MOVIE
11/10/19

ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΧΟΡΤΑΡΙΑ
IN THE TALL GRASS
4/10/19

ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ
ELI
18/10/19

ΜΕ ΛΕΝΕ DOLEMITE
DOLEMITE IS MY NAME
25/10/19

ΤΟ ΚΑΤΑΓΜΑ
FRACTURED
11/10/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ NETFLIX

Η ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
LIVING UNDOCUMENTED
2/10/19

ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΟΥΓΚΑΡ ΛΑΝΤ
GHOSTS OF SUGAR LAND
16/10/19

ΠΡΩΙΝΟ, ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟ
BREAKFAST, LUNCH & DINNER
23/10/19

LITTLE MISS SUMO
LITTLE MISS SUMO
28/10/19

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΚΡΙΝΧΑΟΥΖ
GREENHOUSE ACADEMY
Σεζόν 3
25/10/19

ΚΑΡΜΕΝ ΣΑΝΤΙΕΓΚΟ
CARMEN SANDIEGO
Σεζόν 2
01/10/19

ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
SUPER MONSTERS
Σεζόν 3
4/10/19

ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΟΥ NETFLIX

ΡΙΒΕΡΝΤΕΪΛ
RIVERDALE
Σεζόν 4
10/10/19

BACK TO BASICS!

MAD MAX: O ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ
MAD MAX: FURY ROAD
1/10/19

ΕΝΑ ΗΣΥΧΟ ΜΕΡΟΣ
A QUIET PLACE
12/10/19

ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ
THE CONJURING
1/10/19

Ο ΥΠΟΚΙΝΗΤΗΣ
INSIDE MAN
11/10/19

PEAKY BLINDERS
PEAKY BLINDERS
Σεζόν 5
4/10/19

ΟΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΝΕΚΡΟΙ
THE WALKING DEAD
Σεζόν 9
9/10/19

12 ΠΙΘΗΚΟΙ
12 MONKEYS
11/10/19

ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΑΛΑΘΙΑ
SPACE JAM
1/10/19

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ 3
BACK TO THE FUTURE PART III
11/10/19

ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ…
LOVE ACTUALLY
11/10/19

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
WHAT A GIRL WANTS
1/10/19

ΜΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
A CINDERELLA STORY
1/10/19

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


06:00 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ (E)

06:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

09:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ… ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ!
10:30 ΤΑ ΣΤΕΚΙΑ
11:30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
12:45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
16:50 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΛΕΜΟ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
18:30 20os ΑΙΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
18:50 ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΕ ΦΟΥΝΤΕΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
22:00 ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Ο ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ
01:30 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
02:30 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
04:20 Ο,ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ… ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ!
04:45 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΛΕΜΟ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΡΤ

06:15 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ (E)
07:00 ΙΟΛΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
07:30 ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ
08:00 ΠΟΛΥΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
12:00 ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΕΓΑΡΟΝ (ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ)
12:30 ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ
13:00 25 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑΣ – ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΕΣ ΑΞΙΕΣ
14:00 Ο ΜΕΛΕΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΣΟ ΔΡΑΣΗ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
18:00 ART WEEK
19:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ
20:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ – B' ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – 11ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΤΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 SUCCESS STORY (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
01:00 THE AFFAIR – Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ
03:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – 11ος ΚΥΚΛΟΣ
03:45 ΤΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ
04:45 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ – B' ΚΥΚΛΟΣ
05:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Πρωινοί Τύποι
11:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα
12:00 Thrive
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
16:15 Dina's Bakery
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Κορίτσια Για Φίλημα
19:30 Ant1 News
20:45 The Final Four
23:15 Καλύτερα Δε Γίνεται (As Good As It Gets)
02:15 Κάρμα (Ε)
03:15 Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
04:15 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα

06:00 [K] Beyblade Burst
06:30 [K] Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 [K] Daffy Duck Show
07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
08:00 [K] Leo Και Tig
08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom
09:45 [K] Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
10:15 [K] PJ Masks
10:45 [K] Miraculous Lady Bug
11:15 [K] Barbie Ραπουνζέλ (Barbie As Rapunzel) – Β΄Μέρος
12:00 [K] Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
12:30 [K] New Looney Tunes
13:15 [K] Σκούμπι Ντου: Ένας Τετράποδος Ήρωας (Scooby-Doo)
15:00 [K] Star News
15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) – 9ος Κύκλος
16:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
16:40 [K8] Focus
18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
19:50 [K] Star News
21:00 [K] Η Χαρτοπαίχτρα
23:15 [K12] Greece's Next Top Model 2 (Ε)
02:15 [K16] Η Λέσχη Της Κομψής Αλητείας (The Riot Club)
04:30 [K16] Grimm – 2ος Κύκλος

06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 [K8] Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
07:10 [K8] Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
08:00 [K8] Total Dreamer
09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
13:00 [K] Ειδήσεις
13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
16:50 [K8] Κρατάς Μυστικό; (Ε)
17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε)
19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 [K8] Σπίτι Είναι (Ε)
21:00 [K12] Οι Πειρατές Της Καραϊβικής: Η Εκδίκηση Του Σαλαζάρ (Pirates Of The Caribbe
23:30 [K12] Οιωνός (Signs)
01:40 [K12] Μεσάνυχτα (Ε)
03:30 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
04:30 [K12] Beauty And The Beast, II
05:10 [K8] Rules Of Enfagement, ΙΙΙ
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
11:45 Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
12:15 Dot.
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:40 [K8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας (Ε)
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 The Voice Of Greece
00:30 WWE Smackdown Live
02:45 [K16] Crime INC
03:45 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
05:00 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
06:00 Σήμερα

06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 Santa Diabla (Ε)
17:00 RV
19:00 Mistresses (Ε)
20:00 Mistresses (Ε)
21:00 Chicago Med (Ε)
22:00 Κλήρωση Τζόκερ
22:10 Chicago Med (Ε)
23:00 Chicago P.D. (Ε)
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday
03:00 Devious Maids (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)

09:50 [K8] Έλα Χαμογέλα
13:00 [K] Open News
13:30 [K8] Open Sport
14:40 [K8] Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
15:40 [K8] Αννίτα Κοίτα
17:40 [K] Open News Στη Νοηματική
17:50 [K8] Αννίτα Κοίτα
20:00 [K8] X-Factor Special
21:00 [K12] Το Κόκκινο Ποτάμι
22:00 [K12] Το Κόκκινο Ποτάμι
22:45 [K16] Ου Φονεύσεις
23:45 [K16] Η Γυναίκα Με Τα Μαύρα (Woman In Black)
01:40 [K16] Ρεβόλβερ (Revolver)
03:45 [K8] Florence: Φάλτσο Σοπράνο (Florence Foster Jenkins)
05:30 [K8] Ώρα Ελλάδος 05:30

06:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
07:30 BORDERS
08:30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ YOUNG EURO CLASSIC 2018-ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
09:30 ΙΛΙΑΔΑ
10:00 ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ HOLLYWOOD
11:00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
12:30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
17:00 ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ: ΕΚΕΙ, ΟΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΓΟΒΟΥΝΑ
18:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ
19:00 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ
21:00 ΤΟ ΘΥΜΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΤΟ ΤΕΜΠΛΟ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:10 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ
01:00 ΤΟ ΘΥΜΑ
02:00 Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
03:00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
04:30 ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ: ΕΚΕΙ, ΟΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΓΟΒΟΥΝΑ
05:30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
06:00 ΤΟ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ

06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 KID E CATS
07:00 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Tόμας Το Τρενάκι
09:30 Top Wing
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Enchantimals
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Lego Friends
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
16:30 Kuu Kuu Harajuku
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Power Rangers
21:30 Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
22:00 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
22:30 Hunter Street
23:00 Game Shakers
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies

09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
17:00 ΒΟΗΘΕΙΑ, ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΟΥ
18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΟΡΦΕΟ ΝΕΓΚΡΟ
23:00 ΟΠΕΡΑ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ09:00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
10:30 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
12:00 ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ
14:00 ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΠΕΡΑ
15:00 ΒΟΥΛΗΣ ΒΗΜΑ
16:30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΖΩΓΡΑΦΩΝ
17:00 ΒΟΗΘΕΙΑ, ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΟΥ
18:30 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ
19:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
20:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
20:30 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
21:00 ΟΡΦΕΟ ΝΕΓΚΡΟ
23:00 ΟΠΕΡΑ
01:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Δημοφιλέστερα

To Top