Ελλάδα

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις – Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:


14:00

COSMOTE SPORT 8 HD
Σαν Πάουλι – Ντάρμσταντ

Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:00
ΕΡΤ Sports HD
ΑΝΟ Γλυφάδας – Απόλλων Σμύρνης

Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
Novasports 2HD
Μπλάκμπερν – Χάντερσφιλντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ3
Καλαμάτα – Ιωνικός
Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League

15:45
ΕΡΤ Play4
Λάρισα – Ηρακλής
EKO Basket League

15:45
ΕΡΤ Play2
Άρης – Ιωνικός
EKO Basket League

15:45
ΕΡΤ Play1
Προμηθέας – Κολοσσός
EKO Basket League

15:45
ΕΡΤ Play3
Πανιώνιος – Ρέθυμνο
EKO Basket League

16:00
Novasports 1HD
Λάτσιο – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ Βρέμης – Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Λειψία – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Περιστέρι
EKO Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Τότεναμ – Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
Novasports 4HD
Μπάρνσλι – Σουόνσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:45
ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
EKO Basket League

18:30
Novasports 5HD
Λυών – Ντιζόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

19:00
Novasports 1HD
Νάπολι – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
Novasports 4HD
Βάαλβικ – Αγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
Novasports 2HD
Ολυμπιακός – ΟΦΗ
Super League

20:00
ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Super League

21:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ομπραντόιρο – Ρεάλ Μαδρίτης
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Σκάντιτσι – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:45
Novasports 1HD
Γιουβέντους – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
Novasports 4HD
Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


06:30 [K8] ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (E)
06:45 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
09:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10:00 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
12:30 ΕΠΤΑ
13:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
13:45 ΜΕΤΑ – ΜΟΥΣΕΙΟ
14:30 ΤΕΤΡΑΔΙΑ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΛΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΤΟΠ ΚΑΠΙ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΟΙΝΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ
19:15 ΑΝΤΡΑ ΘΕΛΩ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ
21:45 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ … ΕΡΤ
22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ
01:00 [K8] ΜΕΤΑ – ΜΟΥΣΕΙΟ (E)
01:50 [K8] ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ (E)
03:40 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ

07:00 SPIRIT
07:30 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΑΝΕΤ
08:00 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
08:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:30 Ο ΣΙΝΤΜΠΑΝΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΦΤΑ ΓΑΛΑΞΙΕΣ
10:30 DUO FINA
11:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
13:00 SELFIE (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΝΥΜΦΙΟΣ ΑΝΥΜΦΕΥΤΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
15:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (Β΄ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
18:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (2019)
19:00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
20:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ – B' ΚΥΚΛΟΣ
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – 11ος ΚΥΚΛΟΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:00 ΤΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΕΙΔΥΛΛΙΟ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 VIS A VIS (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – 11ος ΚΥΚΛΟΣ
03:45 ΤΟ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ
05:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ – B' ΚΥΚΛΟΣ
06:00 DUO FINA


  

06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
07:00 Πρωινοί Τύποι
11:00 Υγεία Πάνω Απ' Όλα
12:00 Μια Ζωή (Kadin) – 2os Κύκλος
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:15 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
16:15 Dina's Bakery
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Πέτα Τη Φριτέζα – 2ος Κύκλος (Ε)
19:30 Ant1 News
20:45 Η Ρόζα Της Σμύρνης
22:45 The Final Four (Ε)
01:45 Καλύτερα Δε Γίνεται (As Good As It Gets)
04:30 Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
05:15 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)

06:00 [K] Beyblade Burst
06:30 [K] Sylvester And Tweety Mysteries
07:00 [K] Daffy Duck Show
07:30 [K] Ben And Holly's Little Kingdom
08:00 [K] Robocar Poli
08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 [K] Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 [K] Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
09:45 [K] Bobby And Bill
10:15 [K] PJ Masks
10:45 [K] Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 [K] Η Barbie Και Το Διαμαντένιο Κάστρο (Barbie And The Diamond Castle) – Α' Μέρο
12:00 [K] Scooby Doo! Mystery Incorporated
12:20 [K] Ελευθερώστε Τον Γουίλι 3: Η Διάσωση (Free Willy 3: The Rescue)
14:00 [K8] Stars System
15:00 [K] Star News
15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) – 9ος Κύκλος
16:30 [K8] Two And A Half Men – 5ος Κύκλος
17:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 [K8] Αστερίξ Και Οβελίξ Εναντίον Καίσαρα (Asterix Et Obelix Contre Cesar)
19:50 [K] Star News
21:00 [K] Minions
22:50 [K8] Globetrotters (Ε)
01:00 [K] Η Χαρτοπαίχτρα
03:15 [K8] Η Μαμά Λείπει Ταξίδι Για Δουλειές
06:00 [K] Beyblade Burst

06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 [K8] Όλα Στην Ταράτσα (Ε)
07:10 [K8] Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
08:00 [K8] Total DreamerΔημιουργοί: Ροζάν Ζβάρτμαν, Πάουλο Χαλμ.
09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
13:00 [K] Ειδήσεις
13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
16:50 [K8] Kitchen Lab (Ε)
17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε)
19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 [K8] Πάνω Κάτω Kαι Tο βράδυ
21:00 [K] Η Κόρη Μου Η Σοσιαλίστρια
23:10 [K8] Αποστολή Στον Άρη (Mission To Mars)
01:30 [K12] Μεσάνυχτα (Ε)
03:30 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
04:10 [K12] Beauty And The Beast, II
04:50 [K8] Rules Of Enfagement, ΙΙΙ
06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Καλημέρα
10:00 Ακραία Φαινόμενα
11:45 Eco News
12:15 Dot.
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:50 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
17:30 Δελτίο Στη Νοηματική
17:40 Happy Traveller
18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
00:30 Deadly Women – 7ος Κύκλος
01:30 WWE Raw
03:45 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
04:45 Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
06:00 Καλημέρα

06:00 Santa Diabla (Ε)
07:00 La Patrona (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
15:00 Santa Diabla (Ε)
16:00 La Patrona (Ε)
17:00 Are We Done Yet?
19:00 Mistresses (Ε)
20:00 Mistresses (Ε)
21:00 Chicago Med (Ε)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
22:10 Chicago Med (Ε)
23:00 Chicago P.D. (Ε)
00:00 Castle (Ε)
01:00 Mayday (Ε)
03:00 Devious Maids (Ε)
04:30 Vice (Ε)
05:15 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Santa Diabla (Ε)

06:00 [K8] Τώρα Ό,τι Συμβαίνει
09:50 [K8] Έλα Χαμογέλα
13:00 [K] Open News
13:30 [K8] Open Sport
14:40 [K8] Με Το Νι Και Με Το Σίγμα
15:40 [K8] Αννίτα Κοίτα
17:40 [K] Open News Στη Νοηματική
17:55 [K8] Αννίτα Κοίτα
18:55 [K] Open News
20:00 [K] Οι Κληρονόμοι
21:50 [K12] Twilight Saga Νέα Σελήνη (Twilight Saga New Moon)
00:45 [K16] Ου Φονεύσεις (Ε)
01:45 [K16] Και Οι Εφτά Ήταν Υπέροχοι (The Magnificent Seven)
04:30 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 [K8] Τώρα Ό,τι Συμβαίνει

06:30 ΚΑΥΚΑΣΟΣ: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
07:30 ΠΑΤΡΙΑΡΧΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ Ι.Ν. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΗΣ ΑΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟΥ
11:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ
12:00 BORDERS
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΑΓΡΟWEEK – Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
14:30 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
15:00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
17:00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ
18:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
19:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
20:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
20:30 ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ – Αφιερωμα στον 8ο Διεθνή Νυχτερινό Ημιμαραθώνιο Θεσσαλονίκης
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 ΙΛΙΑΔΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
01:00 ΙΛΙΑΔΑ
01:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
02:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
02:30 ΑΓΡΟWEEK
03:30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – B' Κύκλος
04:30 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
05:00 ΑΠΟΨΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΜ
06:00 BORDERS

06:00 BUBBLE GUPPIES
06:30 KID E CATS
07:00 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
07:30 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ Ο ΧΕΝΡΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ
08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα
08:30 Η Κίβα Mπορεί
09:00 Tόμας Το Τρενάκι
09:30 Top Wing
10:00 Σίμερ & Σάιν
10:30 Barbie Dreamtoria
11:00 Paw Patrol
11:30 44 Γάτες
12:00 Butterbean's Cafe
12:30 Lego Friends
13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
14:00 Winx
14:30 Regal Academy
15:00 Maggie & Bianca Fashion Friends
15:30 Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
16:30 Kuu Kuu Harajuku
17:00 Paw Patrol
17:30 Ράστυ Ρίβετς
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Fan Boy And Chum Chum
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Marthon: Ninjago Masters Of Spinjitzu
22:00 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
22:30 Hunter Street
23:00 Game Shakers
23:30 Drake & Josh
00:00 Drake & Josh
00:30 Victorious
01:00 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:25 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
01:50 The Thundermans
02:15 The Thundermans
02:40 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:05 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
03:30 Hunter Street
03:55 Hunter Street
04:20 Big Time Rush
04:45 Big Time Rush
05:10 True Jackson
05:35 True Jackson
06:00 Bubble Guppies


  

06:00 (Ε) CITIZEN ONE
08:00 The Art Of..
09:00 We'll meet again
10:00 The Seventies
11:00 Nigel Slater's Middle East
12:00 Antony Bourdain – The Layover
13:00 Hitler: The Definite Story
14:00 Murder In Washington
15:00 War Child
16:00 ONE LINE WEEKEND
18:00 ONE DIRECT WEEKEND
20:00 VITA
20:30 ONE NEWS WEEKEND
21:30 BHMAGAZINO
22:00 ONE TALK WEEKEND
00:00 The Young Pope
01:00 Hitler: The Definite Story
02:00 (Ε) The Seventies
03:00 (Ε) Antony Bourdain – The Layover
04:00 (Ε) ONE LINE WEEKEND
06:00 (Ε) ONE TALK WEEKEND

09:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
09:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΒΟΥΛΗ ΕΠΙ 7
13:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
14:00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
15:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
16:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
16:30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
19:00 ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΝ
19:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ ΣΕ ΧΡΩΜΑ
20:30 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ
21:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
22:00 ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΠΟΤΑΜΙ
23:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
00:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Δημοφιλέστερα

To Top