Ελλάδα

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης

Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Netflix

ΜΕΡΟΣ 4
Η ΤΕΛΕΙΑ ΛΗΣΤΕΙΑ
LA CASA DE PAPEL
Αστυνομικό Θρίλερ

Καθώς το σχέδιο του Καθηγητή αρχίζει να καταρρέει, παίζονται ανθρώπινες ζωές κι οι ληστές πρέπει να απωθήσουν τους εχθρούς εντός κι εκτός της Τράπεζας της Ισπανίας.

Έρχεται 3 Απριλίου

ΣΕΖΟΝ 2
ΠΑΡ'ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ
AFTER LIFE
Δράμα
Στη δεύτερη σεζόν, παρόλο που εξακολουθεί να θρηνεί για τη γυναίκα του, βλέπουμε τον Τόνι να προσπαθεί να γίνει καλύτερος φίλος για τους γύρω του.

Έρχεται 24 Απριλίου

ΣΕΖΟΝ 4
ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!
NAILED IT!
Ριάλιτι Μαγειρικής
Οι αγαπημένοι σας οικοδεσπότες. Το λατρεμένος σας χάος. Σας καλωσορίζουμε ξανά στις κουζίνες του "Έδεσε το Γλυκό!", όπου όλοι -κυριολεκτικά όλοι- μπορούν να κερδίσουν.

Έρχεται 1 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
BREWS BROTHERS
Δράμα
Είναι δύο αδέλφια που έχουν απομακρυνθεί. Γνωρίζουν βέβαια τα πάντα για τη ζύμωση της μπίρας. Μακάρι να ήξεραν και τα βασικά της οικογένειας.

Έρχεται 10 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
OUTER BANKS
Δράμα

Μια δεμένη παρέα εφήβων ανακαλύπτει ένα καλά θαμμένο μυστικό, προκαλώντας μια σειρά παράνομων περιστατικών που τους οδηγούν σε μια περιπέτεια που δεν θα ξεχάσουν ποτέ.

Έρχεται 15 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
ΤΟ ΓΚΟΣΠΕΛ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΧΤΙΟΥ
THE MIDNIGHT GOSPEL
Σειρά Κινουμένων Σχεδίων

Εμπνευσμένη από συνεντεύξεις από το podcast "Duncan Trussell Family Hour", η σειρά κινουμένων σχεδίων παρακολουθεί ένα ταξίδι στον γαλαξία για το νόημα της ζωής.

Έρχεται 20 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
ΠΑΡΑΔΟΞΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
ABSURD PLANET
Επιστημονική Σειρά
Μια σειρά από παράξενα ζώα και η Μητέρα Φύση αυτοπροσώπως πρωταγωνιστούν σ' αυτήν την αστεία επιστημονική σειρά που ρίχνει μια ματιά στις ζωές των πιο απίθανων πλασμάτων.

Έρχεται 22 Απριλίου

NEA ΣΕΙΡΑ
ΕΓΩ ΠΟΤΕ
NEVER HAVE I EVER
Κωμωδία
Μια κωμική σειρά ενηλικίωσης για τη ζωή μιας σύγχρονης Ινδοαμερικανής έφηβης πρώτης γενιάς, εμπνευσμένη από τα παιδικά χρόνια της Μίντι Κέιλινγκ.

Έρχεται 27 Απριλίου

NEA ΣΕΙΡΑ
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΗ ΝΑΝΤΙΑ
NADIYA'S TIME TO EAT
Ριάλιτι Μαγειρικής
Σ' αυτήν τη σειρά μαγειρικής, η Νάντια Χουσέιν σερβίρει εύκολες και νόστιμες λύσεις με απλά υλικά και γρήγορες συνταγές. Ό,τι πρέπει για οικογένειες που δεν έχουν χρόνο.

Έρχεται 29 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:


10:00 Επικοινωνία

12:00 ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός
13:00 Συνδέσεις

15:00 ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός
16:00 Covid 19: Συνεχής Ενημέρωση
17:30 ΕΡΤ Ειδήσεις
18:00 Covid 19: Συνεχής Ενημέρωση

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων – Αθλητικά – Καιρός
20:40 10
22:00 Τα 201 καναρίνια
23:30 ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός
23:45 Fargo – 1ος κύκλος
00:50 Ballers Κ3
01:35 Ballers Κ3
02:10 Ταξιδεύοντας με τη Μάγια Τσόκλη Αγκόλα
03:10 Fargo – 1ος κύκλος
04:10 Ballers Κ3
04:40 Ballers Κ3
05:10 Σαν σήμερα τον 20ο αιώνα
05:30 Από τις Έξι…

07:00 Molang
07:20 Λουί
07:30 Ο Μουκ
07:50 Old Tom
08:35 Γάτος Σπιρουνάτος
09:00 Η Μιρέτ Ερευνά
09:35 Γιακαρί
10:00 Μαθαίνουμε στο Σπίτι
11:30 Ροζ Πάνθηρας
12:30 Το Κουτάλι
13:00 Carousel
13:30 1.000 Χρώματα του Χρήστου
14:00 Η χαρά και το Γκουντούν
15:00 Στα φτερά του έρωτα Κ2
15:30 Στα φτερά του έρωτα Κ2
16:00 Έξι αδελφές Κ7
17:00 Έξι αδελφές Κ7
18:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3
19:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3
19:45 Εντός Αττικής Κ3
20:00 Από Πέτρα και Χρόνο
20:30 Ες αύριον τα σπουδαία Κ4
21:00 Η μοδίστρα – 1ος Κύκλος
22:00 Mr Selfridge – 2ος κύκλος
23:00 Ο Δρόμος για τα 'Ίρις'
23:15 Η ελιά
00:50 Την ημέρα που…
01:45 Από Πέτρα και Χρόνο
02:15 Ες αύριον τα σπουδαία
02:45 Εντός Αττικής – κύκλος 1 Λαύριο, Α' Μέρος
03:00 Η μοδίστρα – 1ος Κύκλος
04:00 Mr Selfridge Mr Selfridge – 2ος κύκλος
05:00 Ο Παράδεισος των Κυριών Κ3 Ο Παράδεισος των Κυριών


 

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 news
14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης – 2ος κύκλος
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 ΑΝΤ1 News – Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
16:15 Εγκλήματα – 2ος κύκλος
17:15 Still Standing
18:45 Ant1 news
21:00 Μια Ιταλίδα από την Κυψέλη
23:00 Άγριες μέλισσες
00:15 Live Tonight
01:45 Της αγάπης μαχαιριά
02:45 Έρωτας – κύκλος 1 Έρωτας
05:00 Ιδιαιτέρα για κλάματα

06:30 Psych Psych – 6ος Κύκλος
07:30 Shopping Star
09:00 Στη φωλιά των Κου Κου
12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 8ος κύκλος
15:00 STAR News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif Κ3
18:30 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Ο τροχός της τύχης
19:50 STAR News
21:00 Εκδικητής
23:15 Εγκλωβισμένη
01:00 Το άγγιγμα του δολοφόνου
03:15 Σκληρή αναμέτρηση στο μικρό Τόκιο

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Παπιοπεριπέτειες
07:30 Fancy Nancy Clancy Κ1 Fancy Nancy Clancy
08:00 Happy Day στον Alpha
10:30 Εκτός γραμμής στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:30 Kitchen Lab
16:30 Μένουμε Alpha
17:30 Δελτίο ειδήσεων στη νοηματική γλώσσα
17:40 Deal
19:00 Κεντρικό δελτίο ειδήσεων
20:00 Οι Εξελίξεις για τον Κορονοϊό
21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ7
21:50 Νήσος 2: Το κυνήγι του χαμένου θησαυρού
00:00 360o – Ο κύκλος της αλήθειας
01:30 The Rookie Κ1
02:30 Αληθινοί Έρωτες Κ2
03:30 Οι Ιστορίες του Αστυνόμου Μπέκα Κ2
04:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:15 Βελούδο απο μετάξι

06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:55 Newsroom
14:00 Οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00 Καλό Μεσημεράκι
17:00 Δελτίο στη Νοηματική
17:10 Εξελίξεις LIVE
19:50 Τα νέα του ΣΚΑΪ
21:30 The Voice of Greece
23:15 Δείπνο πανηλιθίων
01:30 Deadly Women
02:30 After Dark
04:00 Happy traveller
04:45 Καλό Μεσημεράκι

09:50 Ευτυχείτε!
13:00 Open News
14:00 Για Πάντα Παιδιά
15:00 Open Ελλάδα
16:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
17:00 Open News στη Νοηματική Ειδήσεις
17:15 Ρόδα, Τσάντα και Κοπάνα 4
19:30 Open News
21:00 Ο Μεξικάνος
00:00 Criminal Minds Κ13 Ε16
01:00 Criminal Minds Κ13 Ε17
02:00 Max Steel
03:45 Επανάληψη Προγράμματος
05:30 Ώρα Ελλάδος

06:00 Animated… Φιλόσοφοι (Ε)
06:30 Ανθρώπων Πράξεις (Ε)
07:30 Ο Τόπος της Καρδιάς μας Κ10 Ε6 (Ε)
08:30 Ο Δρόμος του Μεταξιού Ε13 (Ε)
09:00 Balkan Express (Ε)
10:00 Κάθε Μέρα Ελλάδα
12:00 Ελλήνων Δρώμενα Κ6 Ε7 (Ε)
13:00 Απίθανα Ταξίδια με Τρένο Κ4 Ε6 (Ε)
14:00 ΕΡΤ Ειδήσεις Ειδήσεις
15:00 Animated… Φιλόσοφοι Ε4 (Ε)
15:30 Ο Τόπος της Καρδιάς μας Κ10 Ε7
16:30 Ο Δρόμος του Μεταξιού Ε13 (Ε)
17:00 ΕΡΤ Ειδήσεις – Καιρός Ειδήσεις
17:20 Μένουμε Σπίτι Ενημερωτική εκπομπή
19:00 Καγιάκ στα Νερά της Ισλανδίας (Ε) Ν
20:00 Απίθανα Ταξίδια με Τρένο Κ4 Ε6 (Ε)
21:00 Τα Φονικά Μυστήρια της Κας Φίσερ Κ3 Ε4 (Ε)
22:00 Babylon Berlin Κ1 Ε6 (Ε)
23:00 Η Ιστορία μιας Ερωμένης Ντοκιμαντέρ
00:00 Mercy Street Κ1 (Ε) Ξένη σειρά
01:00 Τα Φονικά Μυστήρια της Κας Φίσερ Κ3 Ε4 (Ε)
02:00 Babylon Berlin Κ1 (Ε) Ξένη σειρά
03:00 Κάθε Μέρα Ελλάδα (Ε) Ενημερωτική εκπομπή
05:00 Η Ιστορία μιας Ερωμένης (Ε) Ντοκιμαντέρ

09:00 Αστικό Τοπίο
09:30 Κοινοβουλευτικό 'Eργο
12:30 Οι Κοινοβουλευτικοί Διαμορφωτές της Σύγχρονης Ελλάδας
13:30 Μαγικός Φανός Ε30
15:00 Βιβλιοβούλιο
16:00 Αστικό Τοπίο
17:00 Ο Λόγος της Γραφής Κ2
18:00 Μαγικός Φανός Ε30
18:30 Λόγω Τέχνης
19:00 Συνάντηση
20:00 Τα Μικρά Μυστικά των Μεγάλων Ζωγράφων
20:30 Θεατροσκόπιο
21:00 Μπελίσσιμα
23:00 Τι Λέει ο Νόμος
00:30 Τραντελλένοι
02:00 Επανάληψη Προγράμματος


Δημοφιλέστερα

To Top