Ελλάδα

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης

Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Netflix

ΜΕΡΟΣ 4
Η ΤΕΛΕΙΑ ΛΗΣΤΕΙΑ
LA CASA DE PAPEL
Αστυνομικό Θρίλερ

Καθώς το σχέδιο του Καθηγητή αρχίζει να καταρρέει, παίζονται ανθρώπινες ζωές κι οι ληστές πρέπει να απωθήσουν τους εχθρούς εντός κι εκτός της Τράπεζας της Ισπανίας.

Έρχεται 3 Απριλίου

ΣΕΖΟΝ 2
ΠΑΡ'ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ
AFTER LIFE
Δράμα
Στη δεύτερη σεζόν, παρόλο που εξακολουθεί να θρηνεί για τη γυναίκα του, βλέπουμε τον Τόνι να προσπαθεί να γίνει καλύτερος φίλος για τους γύρω του.

Έρχεται 24 Απριλίου

ΣΕΖΟΝ 4
ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!
NAILED IT!
Ριάλιτι Μαγειρικής

Οι αγαπημένοι σας οικοδεσπότες. Το λατρεμένος σας χάος. Σας καλωσορίζουμε ξανά στις κουζίνες του "Έδεσε το Γλυκό!", όπου όλοι -κυριολεκτικά όλοι- μπορούν να κερδίσουν.

Έρχεται 1 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
BREWS BROTHERS
Δράμα
Είναι δύο αδέλφια που έχουν απομακρυνθεί. Γνωρίζουν βέβαια τα πάντα για τη ζύμωση της μπίρας. Μακάρι να ήξεραν και τα βασικά της οικογένειας.

Έρχεται 10 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
OUTER BANKS
Δράμα

Μια δεμένη παρέα εφήβων ανακαλύπτει ένα καλά θαμμένο μυστικό, προκαλώντας μια σειρά παράνομων περιστατικών που τους οδηγούν σε μια περιπέτεια που δεν θα ξεχάσουν ποτέ.

Έρχεται 15 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
ΤΟ ΓΚΟΣΠΕΛ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΧΤΙΟΥ
THE MIDNIGHT GOSPEL
Σειρά Κινουμένων Σχεδίων

Εμπνευσμένη από συνεντεύξεις από το podcast "Duncan Trussell Family Hour", η σειρά κινουμένων σχεδίων παρακολουθεί ένα ταξίδι στον γαλαξία για το νόημα της ζωής.

Έρχεται 20 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
ΠΑΡΑΔΟΞΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
ABSURD PLANET
Επιστημονική Σειρά
Μια σειρά από παράξενα ζώα και η Μητέρα Φύση αυτοπροσώπως πρωταγωνιστούν σ' αυτήν την αστεία επιστημονική σειρά που ρίχνει μια ματιά στις ζωές των πιο απίθανων πλασμάτων.

Έρχεται 22 Απριλίου

NEA ΣΕΙΡΑ
ΕΓΩ ΠΟΤΕ
NEVER HAVE I EVER
Κωμωδία
Μια κωμική σειρά ενηλικίωσης για τη ζωή μιας σύγχρονης Ινδοαμερικανής έφηβης πρώτης γενιάς, εμπνευσμένη από τα παιδικά χρόνια της Μίντι Κέιλινγκ.

Έρχεται 27 Απριλίου

NEA ΣΕΙΡΑ
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΗ ΝΑΝΤΙΑ
NADIYA'S TIME TO EAT
Ριάλιτι Μαγειρικής
Σ' αυτήν τη σειρά μαγειρικής, η Νάντια Χουσέιν σερβίρει εύκολες και νόστιμες λύσεις με απλά υλικά και γρήγορες συνταγές. Ό,τι πρέπει για οικογένειες που δεν έχουν χρόνο.

Έρχεται 29 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




10:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
10:15 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
17:30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:00 ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
19:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
20:30 MADAM SECRETARY – Η ΚΥΡΙΑ ΥΠΟΥΡΓΟΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
21:30 Ο ΓΙΓΑΣ ΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
23:00 10
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:15 Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΠΤΩΣΗΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:15 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΟΡΟΣΗΜΑ
02:15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
03:20 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
04:20 MADAM SECRETARY – Η ΚΥΡΙΑ ΥΠΟΥΡΓΟΣ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
05:10 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:30 …ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ

09:35 ΜΟΝΚ
09:45 ΖΙΓΚ ΚΑΙ ΣΑΡΚΟ
10:00 ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
11:30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
11:35 ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΑΛΤΟΝ
12:00 Ο ΑΡΘΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΤΡΑΠΕΖΗΣ
12:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
13:00 ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΖΩΑΚΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
14:00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ
14:45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ – Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
16:15 ΟΡΙΑΝ ΕΞΠΡΕΣ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
17:15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΙΩΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
18:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)
20:00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ – 2020
20:30 ΑΝΙΜΕΡΤ
21:00 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΤΕΡΕΖΑΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
22:15 MR. SELFRIDGE – Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
23:00 ΑΓΡΙΟ ΘΗΛΥΚΟ
00:50 ΒΥΖΙΑ (ντοκgr)
01:50 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ – 2020
02:20 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΤΕΡΕΖΑΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
03:40 MR. SELFRIDGE – Δ΄ ΚΥΚΛΟΣ
04:30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΙΩΣ
05:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ)

09:00 Mega Mag
11:20 Γυμναστική Από Σπίτι
12:00 Η Πολυκατοικία
13:00 Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:00 Η Νταντά
14:30 Μαρία Η Άσχημη
15:20 Singles 2 1/2
16:20 Καιρός Για Αγρότες
16:30 Δελτίο Νοηματικής
16:40 Live News
18:45 Δύο Ξένοι
19:45 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Είσαι Το Ταίρι Μου
22:00 Πενήντα Πενήντα
23:00 Μαύρα Μεσάνυχτα
00:00 Το 5ο Κύμα (The 5th Wave)
02:20 Ο Μεγάλος Θυμός
03:20 Με Θέα Στο Πέλαγο
04:20 Στην Κόψη Του Ξυραφιού
05:20 Παράλληλοι Δρόμοι
05:50 Κοινωνία Ώρα Μega


 

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ
16:00 Εγκλήματα (Ε)
17:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Still Standing
18:15 Γυναίκα Χωρίς Όνομα – 2ος Κύκλος
19:30 Ant1 News
20:45 Αν Ήμουν Πλούσιος
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα- 2ος Κύκλος
22:45 Άγριες Μέλισσες
00:00 Ενώπιος Ενωπίω
01:45 Vice Specials – 6ος Κύκλος (Ε)
02:45 Ανατομία Ενός Εγκλήματος (Ε)
03:45 Έρωτας (Ε)
05:00 Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα

09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 3ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif – 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef – 4ος Κύκλος
23:00 Ο Όλυμπος Έπεσε (Olympus Has Fallen)
01:30 MasterChef – 4ος Κύκλος (Ε)
03:45 Vendeta

08:00 Happy Day Στον Alpha, VII
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:30 Ράκος Νο14 Και Ο Πρώτος Μπουνάκιας
17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:50 Deal, IV
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
21:00 Έρωτας Μετά
22:00 Η Συμμορία Των Έντεκα (Ocean's 11)
00:20 Μεσάνυχτα, II
02:00 Grey's Anatomy, XIV
03:00 World Party (Ε)
04:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
05:20 Θα Σε Δω Στο Πλοίο (Ε)

06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι – Karantina Edition
16:50 Φτερωτός Θεός
17:40 Δελτίο Στη Νοηματική
17:50 Happy Traveller (Ε)
18:50 Guess My Age
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:30 Ο Γιατρός, Η Ιστορία Ενός Θαύματος
23:20 S.W.A.T. – 2ος Κύκλος
00:15 Deadly Women – 9ος Κύκλος
01:15 Happy Traveller (Ε)
03:15 Καλό Μεσημεράκι – Karantina Edition (Ε)
04:45 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Σήμερα

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Για Πάντα Παιδιά – 1oς Κύκλος (Ε)
15:00 Open Ελλάδα
16:45 Θυρίδα Τηλεπώλησης
17:00 Open News Στη Νοηματική
17:15 Ένα Έξυπνο Έξυπνο Μούτρο
19:30 Open News
21:00 The Matrix
23:45 Η Δίκη Στο Open
01:45 Life Stories
02:45 Criminal Minds – 7ος Κύκλος
03:45 Criminal Minds – 7ος Κύκλος
04:45 Επανάληψη Προγράμματος
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30

09:00 BALKAN EXPRESS
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
13:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (Ζ' ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)
15:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (ΙΒ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) (ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
16:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ
17:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΚΑΙΡΟΣ
17:20 ΜΕ…ΜΕΤΡΟ
19:00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ: ΟΙ ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΙΑΠΩΝΙΑΣ
20:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (Ζ' ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 SALVATION (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
22:00 THE FLATEY ENIGMA (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:00 ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ – ΟΛΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ
00:00 8 ΜΕΡΕΣ
01:00 THE FLATEY ENIGMA
02:00 SALVATION (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
03:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
05:00 ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ – ΟΛΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ
06:00 ΜΙΚΡΕΣ ΦΑΡΜΕΣ (Β' ΚΥΚΛΟΣ)

09:30 Ράστυ Ρίβετς
10:00 Everything's Rosie
10:30 Σίμερ & Σάιν
11:00 Paw Patrol
11:30 Butterbean's Cafe
12:00 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
12:30 44 Γάτες
13:00 Jurassic World
13:30 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
14:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
14:30 Μπομπ Σφουγγαράκης
15:00 Lego Friends Girls On A Mission
15:30 Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
16:00 Fan Boy And Chum Chum
16:30 Kung Fu Panda
17:00 Paw Patrol
17:30 Abby Hatcher
18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
18:30 Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
19:00 Top Wing
19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
20:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου
20:30 Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
21:00 Ninjago Masters Of Spinjitzu
21:30 Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
22:00 Infinity Nado
22:30 Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
23:00 Drake & Josh
23:30 Zoey
00:00 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
00:30 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
00:50 Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
01:40 Χένρι Ο Επικίνδυνος
02:05 Χένρι Ο Επικίνδυνος
02:25 Game Shakers
02:45 Game Shakers
03:15 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
03:35 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
04:00 The Troop
04:25 The Troop
04:50 True Jackson
05:10 True Jackson
05:35 Με Λένε Φράνκη
06:00 Με Λένε Φράνκη

09:00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
10:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
19:30 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ (ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΙ)
20:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΕ ΑΣΠΡΟ – ΜΑΥΡΟ
21:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ
22:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ (E)
23:00 ΑΠΌ ΤΟΝ ΚΑΛΙΓΚΑΡΙ ΣΤΟ ΧΙΤΛΕΡ
01:00 ΕΠΙΦΑΝΗΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ
03:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Δημοφιλέστερα

To Top