Ελλάδα

Rapid test: Πού θα πραγματοποιηθούν δωρεάν τεστ τη Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου από τον ΕΟΔΥ

Δείτε αναλυτικά τα 169 σημεία σε όλη τη χώρα

Δωρεάν rapid tests θα πραγματοποιηθούν από κλιμάκια του ΕΟΔΥ για Covid-19 αύριο Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου σε συνολικά 169 σημεία στην επικράτεια.

Δείτε όλα τα σημεία:

  • Δ. Ζωγράφου, πλατεία Γαρδένιας, 09:00-15:00

  • Δ. Αμαρουσίου, Βασιλ. Όλγας 8, κλειστό γυμναστήριο “Σπύρος Λούης” , 09:30-15:00

  • Δ. Πειραιά, Πλατεία Κανάρη, Πασαλιμάνι, 09:30 -15:00

  • Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00

  • Δ. Διονύσου, Πολιτιστικό κέντρο Άνοιξης, Κανάρη 3, 09:30 -15:00

  • Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος, Ίλιον, 09:00 -15:00

  • Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο, Στρ. Καραϊσκάκη 138 & Επαύλεως, Χαϊδάρι, 09:00-15:00

  • Δ. Ελευσίνας, Πολιτιστικό Κέντρο Κίμωνος & Παγκάλου, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Γεωργίου, 09:30-15:00

  • Δ. Γλυφάδας, παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Κων/νου, Βασ. Κων/νου, 09:30-15:00

  • Δ. Κηφισιάς, Αγίας Παρασκευής 57, Κάτω Κηφισιά, 09:30-15:00

  • Δ. Περιστερίου, Δημοτικά Καταστήματα, γραφεία Ερυθρού Σταυρού, έναντι της πλατείας Δημαρχείου, Στάση Μετρό “Περιστέρι”, 12:00-18:00

  • Λ.Φ. Αγ. Παύλου, Μαμούρη 22 & Δύμης, 09:00-13:00

  • Λ.Φ. Κολοκυνθούς, Αίμωνος 9, Άστρους, 09:00-13:00

  • Λ.Φ. Μεταξουργείου, Μ. Αλεξάνδρου 37, 09:00-13:00

  • Λ.Φ. Γκράβας, Ταϋγέτου 62, 09:00-13:00

  • Λ.Φ. Κ. Πατησίων, Αρκολέων 12, 09:00-13:00

  • Λ.Φ. Κυψέλης, Σκύρου & Καυκάσου, 09:00-13:00

  • Λ.Φ. Παγκρατίου, Πρατίνου 12, 09:00-13:00

  • Λ.Φ. Πανόρμου, Πανόρμου & Βαθέος 25, 09:00-13:00

  • Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη) 12:00-19:00.

  • Δ. Πυλαίας, Α ΚΑΠΗ, Πολυτεχνείου 11 , έναντι αστυνομικού τμήματος, 09:30 – 15:00.

  • Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:30-15:00.

  • Δ. Βόλβης, ΚΑΠΗ Σταυρού , Σταυρός, 09:30-14:30

  • Δ. Κορδελιού- Ευόσμου, ισόγειο δημαρχείου Ευόσμου, Π. Μελά 24, 09:30-15:00

  • Κάτω Τούμπα, 8ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Αρτάκης 9, 9:00 – 15:00.

  • Τριανδρία, 14ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ηρώων 4, 9:00 – 15:00.

  • Χαριλάου, 6ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Νούκα Στέφανου 10, 9:00 – 15:00.

  • Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00.

  • Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30.

  • Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, Μεσολόγγι, 08:30-14:30

  • Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό κτίριο,Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος 09:00-14:00

  • Αιτωλοακαρνανία,Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Δημητρίου, 08:30 -10:00

  • Αιτωλοακαρνανία,Αγρίνιο, Παλαιά Λαχαναγορά, 08:30 -13:30

  • Άνδρος, Κ.Υ Άνδρου, 9:00 – 17:00

  • Άνδρος, Κοχύλου, 10:00 – 14:00

  • Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00

  • Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

  • Αργολίδα, Πνευματικό Κέντρο Ι.Ν. Αγίου Βασιλείου, Λυγουριό, 10:30-14:30

  • Αρκαδία, Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη, 9:00-14:00

  • Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 8:00-13:00

  • Άρτα, Κέντρο Υγείας Άρτας (ISO BOX), 09:00-15:00

  • Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας, 09:00-15:00

  • Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30

  • Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Αιγίου, Οίκημα Μάνας και Παιδί, 09:00-15:00

  • Αχαΐα, Κάτω Αχαΐα, Πολιτιστικό κέντρο Μελίνα Μερκούρη, 09:00-16:00

  • Αχαΐα, Φαρραί, Πνευματικό Κέντρο Φαρραί, 09:00-14:30

  • Βοιωτία,Κ.Υ. Θήβας, Κάδμου 47, 09:00- 15:00

  • Βοιωτία,Παλιό δημαρχείο Λιβαδειάς, Καραγιαννοπούλου 1, 08:30- 13:45

  • Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ ,Ζιάκα 23, 08:30-15:30

  • Γρεβενά, Δημαρχείο Γρεβενών, 08:30-15:00

  • Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:00

  • Δράμα, Κοινότητα Καλαμπάκι, 09:00- 13:30

  • Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30

  • Έβρος, Δημαρχείο Φερρών, Δημοτική Ενότητα Φερρών, 09:30-12:00

  • Έβρος, Ιατρείο Τυχερού, 12:30-14:30

  • Έβρος, ΚΑΠΗ Διδυμοτείχου, 25ης Μαιου 145, 12:30-14:30

  • Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευρυπίδου Ζιγκμπουργκ 10, 08:30 – 16.00

  • Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

  • Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμένας, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:00-14:00

  • Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκή Πατραϊκή, 09:00-15:00

  • Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου,08.30-13.00

  • Ζάκυνθος, ΚΥ Πρώην ΙΚΑ,09:00-15:00

  • Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία – πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-17:00

  • Ηλεία, Βάρδα, Δημαρχείο Βάρδας, Πολυτεχνείου 2, 09:30-14:30

  • Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 09:00-15:00

  • Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

  • Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25, 09:00-15:00

  • Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00

  • Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

  • Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-15:00

  • Ηράκλειο, Μελέσες, Δ. Αρχανών-Αστερουσίων, 08:30-09:30

  • Ηράκλειο, Ζωφόροι, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 09:30-10:30

  • Ηράκλειο, Ρουσσοχώρια, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 10:30-11:30

  • Ηράκλειο, Αρχοντικό, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 11:30-12:30

  • Ηράκλειο, Χουμέρι, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 12:30-13:30

  • Ηράκλειο, Ζίντα, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 13:30-14:30

  • Ηράκλειο, Ίνι, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 14:30-15:30

  • Ηράκλειο, Αγροτικό Ιατρείο Εμπάρου, Δ. Βιάννου, 10:00-13:00

  • Θάσος, Κ.Υ. Πρίνου, 08:00-14:00

  • Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον,09:00-17:00

  • Θεσπρωτία, Πέρδικα, Δημαρχείο Πέρδικας, 10:00-14:00

  • Ικαρία, Κέντρο Υγείας Ευδήλου 9:00 – 16:00

  • Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-17:00

  • Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-14:00

  • Ιωάννινα, Αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου, Ελεούσα Δήμου Ζίτσας, 09.00-13.00

  • Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30

  • Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00-15:00

  • Καβάλα, ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης 10:00 – 14:00

  • Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 10:00-15:00

  • Λέρος, Δημοτικό Κτήριο ΔΟΝΑ, 09:00-15:00

  • Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Καρδίτσας ( Πλατεία Ελευθερίας), 08:00-16:00

  • Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου,08:00-14:00

  • Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-11:00

  • Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Δήμου Σοφάδων,08:00-11:00

  • Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρώων Πολυτεχνείου 12, 11:30-14:30

  • Καρδίτσα, Τ.Κ Ρούσσου Δήμου Καρδίτσας, Κοινοτικό Γραφείο, 12:00-14:00

  • Καστοριά, Κ.Υ. Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:30-15:30

  • Κέρκυρα, Κοινοτικό Ιατρείο Αχαράβης, 09.30-14.30

  • Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο Κέρκυρας, Μάντζαρου 5, 09.00-14.30

  • Κεφαλληνία, Σάμη (Σχολεία), 08:00-16:00

  • Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

  • Κιλκίς, Καμπάνη, Πρώην Δημαρχείο, 09:00-11:00

  • Κιλκίς, Μαυρονέρι, Αγροτικό Ιατρείο, 12:00-14:00

  • Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:30-14:00

  • Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΟΥΣ 5Α, 09:00- 15:15

  • Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-13:00

  • Κως, οδός υγείας, Κανάρη, 08:15-15:30

  • Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης, 08:00-16:00

  • Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελιστρίας 89, 9:00- 15:00

  • Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Μολάων, 9:30- 14:30

  • Λάρισα, Κεντρικη Πλατεία Λάρισας / Μπροστά στο Δημαρχείο, 8:00-15:30

  • Λάρισα, Πλατεία Οσε, 8:00-15:30

  • Λάρισα, Γ΄καπη, Ηρώων Πολυτεχνείου & 23ης Οκτωβριου, 08:00-15:30

  • Λάρισα, Στέκι Νέας Πολιτείας, Θεοδωρακοπούλου και Καΐρη, 8:00-15:30

  • Λάρισα, Τύρναβος / Είσοδος Δημαρχείου, 08:00-12:00

  • Λάρισα, Αμπελώνας Καπη, 12:30-15:30

  • Λάρισα, Πλατεία Αιγανης, 09:00-12:00

  • Λάρισα, Πλατεία Ραψανης, 12:30-15:00

  • Λάρισα, Κτελ, 08:00-15:30

  • Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00

  • Λασίθι, Δημοτική Αίθουσα Σητείας, Πλατεία Συντριβανιού, 10:00-14:00

  • Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 8:30 – 15:45

  • Λέσβος, Πλωμάρι, 10:00 – 14:00

  • Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00

  • Λήμνος, Πλακα, αγροτικο ιατρειο Πλακας, 08:45-09:45

  • Λημνος, Παναγια, αγροτικο ιατρειο Παναγιας, 10:00-11:00

  • Λημνος, Μυρινα, παλιο θυρωρείο Γ.Ν.Λημνου, Ηφαιστου 1, 12:00-14:45

  • Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου, Δήμου Βόλου, Τριανταφυλλίδη & Χατζηαργύρη 08:00-16:00

  • Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 19:30

  • Μεσσηνία, Καρδαμύλη, Παλιό Δημοτικό Σχολείο, 09:00 – 13:00

  • Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου, 09:30 – 14:30

  • Μεσσηνία, Μελιγαλάς, Isobox Κέντρου Υγείας, 09:00 – 14:30

  • Μεσσηνία, Στρέφι, Κοινοτικό Ιατρείο, 09:00 – 12:00

  • Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου, Χώρα, 7:30-14:30

  • Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:30-14:00

  • Πάρος, Πλατεία Νάουσας, 09:00-15:00

  • Πάτμος, Πνευματικό κέντρο Πάτμου, Πάτμιον, 08:00-16:00

  • Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:00-15:30

  • Πέλλα, Πλατεία Μικρών Καταρρακτών Έδεσσας, Τσιμισκή 2, 09:00-14:30

  • Πιερία, Drive Through Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-14:30

  • Πιερία, Πλατεία Ελευθερίας, 10:00-13:00

  • Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09.00-14.00

  • Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν. Αγ.Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

  • Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν. Αγ.Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00

  • Ροδόπη, Κομοτηνή, Γενική Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας, Υψηλάντου και Συμεωνίδη γωνια, 09:00-14:00

  • Ροδόπη, Δημοτικό Κτίριο Βενιζέλου, Βενιζέλου 51, 09:00-14:00

  • Ρόδος, Πνευματικό κέντρο Κρεμαστής, 09.00-14.30

  • Ρόδος, Παλαιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00

  • Σάμος, Isobox Κέντρου Υγείας Καρλοβάσου, 08:00-14:00

  • Σάμος, Isobox Γ. Νοσοκομείου Σάμου, 08:15-14:00

  • Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-14:30

  • Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-14:30

  • Σύρος, Ερμούπολη, Αθλητικό κέντρο Δ. Βικέλας, 9:00-13:00

  • Τήνος, Κ.Υ. Τήνου 09:00 – 17:00

  • Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30

  • Τρίκαλα, Ε’ ΚΑΠΗ, 10:00-15:30

  • Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-10:00

  • Φθιώτιδα, Πλατεία Ελευθερίας, Λαμία, 09:00-15:00

  • Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, Λαμία, 09:00-15:00

  • Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 10:30-15:00

  • Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:00-14:30

  • Φλώρινα, ΚΑΠΗ, Ταγματ. Σωτηρίου 1, 09:00-13:30

  • Φλώρινα, Αμύνταιο ,Δ. Μακρή 36, 08.00 – 13.30

  • Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας,08.00-14.00

  • Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

  • Χαλκιδική, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου, 09:00-15:00

  • Χανιά, Αίθριο Δημαρχείου Χανίων, 08:30-16:30

  • Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:30-14:00

  • Χίος, Πλατεία Βουνακίου 09:00-15:00



Δημοφιλέστερα

To Top